Elden Ring – nowe informacje!

gracz Let Me Solo Her Elden Ring

Materiały koncepcyjne Elden Ring zostały udostępnione na Reddicie. Co wiemy o przedstawionych na nim postaciach?

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak materiały koncepcyjne Elden Ring ujrzały światło dzienne. Niestety nowy zwiastun wciąż pozostaje jedynie w strefie marzeń. Nie znaczy to jednak, że nie wiemy niczego nowego. Fani właśnie otrzymali bowiem kolejną dawkę informacji na temat tego, z czym przyjdzie im się zmierzyć podczas rozgrywki

Gabriel Bjork Stiernstrom to grafik odpowiedzialny między innymi za grafiki zaprezentowane podczas E3 2019 i to właśnie on udostępnił w mediach społecznościowych pięć nieopublikowanych wcześniej ilustracji. Autor zaznacza, że powstały one już w styczniu 2019 na zlecenie Digic Pictures (tego samego studia, które stworzyło zwiastun Elden Ring). Przyznaje też, że początkowo nie miał pojęcia, w jakim celu firma powierzyła mu wykonanie obrazów. Dopiero po wystąpieniu na E3 2019 odkrył, że dzieła te posłużą jako materiał promocyjny Elden Ring.

Przedstawione poniżej grafiki wyraźnie nawiązują do wyżej wymienionego zwiastuna. Najpewniej przedstawiają tę samą osobę, co więcej, samo miejsce również wygląda cokolwiek znajomo. Być może widoczny na zdjęciach obiekt stanowić będzie pewną analogię dla ognisk występujących w serii Dark Souls. Niestety Gabriel Bjork Stiernstrom nie wyjaśnił znaczenia zaprezentowanych przez siebie dzieł.

Jakie są Wasze wrażenia? Jakie znaczenie może mieć według Was przedstawiony na nich obiekt?

materiały koncepcyjne Elden Ring
materiały koncepcyjne Elden Ring
materiały koncepcyjne Elden Ring
materiały koncepcyjne Elden Ring
materiały koncepcyjne Elden Ring

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top