Wiosenna premiera od studia Rebellion – nikczemności stanie się zadość!

Evil Genius 2: World Domination, postać złoczyńcy obejmująca kulę ziemską

Wydawca ogłosił datę premiery Evil Genius 2: World Domination

Gracze, którzy rozsmakowali się w życiu prawdziwego Geniusza Zła, już wkrótce ponownie wcielą się w rolę przywódcy światowego kartelu! Studio Rebellion oficjalnie ogłosiło, że premiera Evil Genius 2: World Domination odbędzie się 30 marca 2021 roku. Oznacza to, że przy okazji wiosennych porządków będzie można zawalczyć także o władzę nad światem! Gra pojawi się wyłącznie na platformie Steam, dlatego też warto już teraz dodać ją do listy życzeń.

Premiera Evil Genius 2: World Domination zostanie okraszona dużą dawką humoru, co niewątpliwie wprawi w dobry nastrój również najbardziej praworządnych graczy. Trailer zapowiadający produkcję oraz strona poświęcona tytułowi zdradzają amoralne szczegóły dotyczące rozgrywki. Do dyspozycji pretendujących do światowego przywództwa zostaną oddane cztery postaci głównego złoczyńcy. Samodzielne zaprojektowanie nowoczesnego leża zła czy werbowanie popleczników to tylko niektóre z możliwości, jakie gra ma do zaoferowania.

Gra Evil Genius z 2004 roku wciąż cieszy się popularnością, czego potwierdzenie można znaleźć w wysokich ocenach na portalu Metacritic. Z pewnością najnowszy tytuł od Rebellion dostarczy równie wiele rozrywki, co poprzednik. 

Lubicie niezależne produkcje? Marzec przyniesie ze sobą także premierę The Binding of Isaac: Repentance, DLC do niepokojącego świata gry, w którym Isaac próbuje uciec przed losem zgotowanym mu przez Mamę. Czy odważycie się zejść do mrocznej piwnicy? Czekają tam koszmary z dzieciństwa, o których oczywiście zdążyliście już zapomnieć pośród snów o potędze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top