Październik z Games with Gold

 

Microsoft potwierdził cztery gry, które trafią w październiku do oferty Games with Gold.


Posiadacze Games with Gold dostaną w październiku kolejne cztery gry do swojej xboxowej kolekcji, niemniej możemy poczuć, że to nie jest najlepsze zestawienie, jakie moglibyśmy otrzymać, zwłaszcza, że jedna z gier jest z 2003(!) roku.

Pakiet zawiera: 

Slayaway Camp: Butcher’s Camp (2017) – gra logiczna studia Digerati Distribution. Gracz wciela się w psychopatycznego mordercę, który brutalnie zabija napotkanych przeciwników i rozwiązuje zagadki w izometrycznym świecie, a to wszystko okraszone soczystym, czarnym humorem.

Maid of Sker (2020) – survival horror stworzony przez Wales Interactive. Gra przenosi nas do opuszczonego budynku, gdzie musimy zbadać tajemnicę hotelu Sker House i naszej ukochanej. Opowieść jest oparta na prawdziwej historii.

Sphinx and the Cursed Mummy (2003) – przygodowa gra akcji studia Eurocom Entertainment Software, w której przenosimy się do starożytnego Egiptu, rozwiązujemy zagadki środowiskowe i pokonujemy przeciwników unikalnymi zdolnościami naszych bohaterów.

Costume Quest (2010) – gra fabularna studia Double Fine Productions, gdzie przemierzamy halloweenowe miasteczko, napotykając na swojej drodze różne przeszkody i wrogów, których nasza drużyna może pokonać w turowej walce.

Autorka: Magdalena “Marqi” Sroka

1 thought on “Październik z Games with Gold”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top