Pizza z ananasem jest zakazana w Night City!

pizza z ananasem to zbrodnia cały ananas i plastry

Nie minął miesiąc od premiery Cyberpunka 2077, a NCPD w Night City zdążyła już stać się legendą. Jednym z powodów jest natychmiastowy spawn na miejscu zbrodni. Drugim – pizza z ananasem jest karana aresztem!

Jako V, główny bohater Cyberpunka 2077, gracz może nie tylko żyć zgodnie z prawem, ale też osobiście przestrzegać porządku na ulicach Night City. Policja często podrzuca dodatkowe zlecenia na oczyszczenie danej okolicy z bandytów lub pomoc w odnalezieniu konkretnych osób. Dzięki temu z czasem V ściga nawet najgorsze szumowiny w mieście. W związku z tym jeden z wszczepów optycznych pozwala nam na szybkie uzyskiwanie informacji o mijanych na ulicy NPC-ach. Możemy przeskanować niemal każdego i sprawdzić, jakie zbrodnie ma na koncie.

Co ciekawe, zbrodnię, jaką jest pizza z ananasem, policja ocenia na aż trzy gwiazdki z pięciu możliwych. Jest to o tyle zabawne, że potrącenie pieszego jest traktowane łagodniej. Mieszkańcy Night City mogą więc nie obawiać się surowych kar za skrzywdzenie kogoś rozpędzonym samochodem. Jednak za nakrycie z pizzą hawajską z ananasem w składzie grozi im policyjny pościg!

Źródło: Reddit

Czyżby w ten sposób CD Projekt Red chciało rozwiązać odwieczny konflikt: hawajska z ananasem czy bez? A może to sprytny wtręt, który ma zapisać się w podświadomości graczy i zapewnić sympatię jakieś pizzerii, która nie dodaje tego owocu do swoich posiłków?

W międzyczasie rzućcie okiem na oficjalną stronę Night City. Może znajdziecie tam informacje o innych ciekawych wykroczeniach?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top