Świeżutki teaser gry S.T.A.L.K.E.R. 2: znamy imię protagonisty

S.T.A.L.K.E.R. 2 – screen z teasera gry

Teaser gry został wygenerowany przy pomocy silnika, na którym będzie działać S.T.A.L.K.E.R. 2. Wygląda imponująco!

Odpalasz teaser gry S.T.A.L.K.E.R. 2. Niepokojąca gitarowa muzyka, otwierają się jakieś drzwi. Przez wyrwę w ścianie widzisz gnące się w wichurze konary drzew. W następnym pokoju, do którego wpadasz, pali się ognisko, a kolejny jest prześwietlony na czerwono przez łunę wpadającą do środka dzięki dziurom w ścianie. Moglibyście rzec, że bez sensu opowiadać niespełna minutowy teaser, ale zobaczcie sami – czy ta atmosfera jest do podrobienia?

Teaser gry S.T.A.L.K.E.R. 2 trwa zaledwie pięćdziesiąt cztery sekundy, ale wydaje się, że mocno nakręcił fanów pierwszej części. Z pewnością emocje podgrzewa też fakt, że zajawkę przygotowano już przy użyciu silnika gry, co oznacza, że pokazuje rozgrywkę graficznie zbliżoną do tego, co ostatecznie otrzymamy. Dowiedzieliśmy się także tego, że główny bohater ma na imię Skif.

Nie wiadomo nic o dacie premiery S.T.A.L.K.E.R. 2 – pierwotną informację o premierze w 2021 roku usunięto, więc prawdopodobnie trzeba będzie poczekać przynajmniej do 2022. Jednak twórcy powoli uchylają rąbka tajemnicy – zdradzili  na przykład, że pozycja będzie dostępna nie tylko na PC, ale też na Xbox Series X|S (o pierwszej dużej aktualizacji tej konsoli pisałyśmy tutaj).

Informacje można śledzić na oficjalnej stronie gry S.T.A.L.K.E.R. 2. Na zakończenie dla chętnych umieszczamy poniżej jeszcze wcześniejszy, lipcowy trailer gry. A wy? Czekacie na drugą odsłonę gry, czy nie kręcą Was klimaty postapo?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top