PlayStation 5 ze złota i skóry krokodyla

konsola PlayStation 5

Prawdopodobnie będzie to najdroższa konsola w historii. W końcu to PlayStation 5 ze złota!

Jeśli polowanie na konsolę PlayStation 5 nie jest już dla Was satysfakcjonujące, być może to wyzwanie okaże się ciekawsze. Serwis Game Rant donosi, że rosyjska firma Caviar zdecydowała się na stworzenie ekskluzywnej wersji konsoli najnowszej generacji.

Samą konsolę pokrywać ma aż dwadzieścia kilogramów złota, jednak do jej produkcji została zużyta znacznie większa ilość cennego kruszcu. Dodatkowe dziesięć kilogramów ma bowiem zdobić kontrolery DualSense – a jakby tego było mało, projektanci pokryli je dodatkowo skórą krokodyla. Prezentowane zdjęcia z całą pewnością robią wrażenie.

Biorąc pod uwagę cenę surowców, nie dziwi, że firma Caviar przewiduje wyprodukowanie tylko jednego egzemplarza konsoli w takiej postaci. Jednocześnie rosyjska korporacja zapewnia, że ich PlayStation 5 ze złota i skóry krokodyla posiada wszystkie funkcje właściwe dla konsoli – łącznie z padami, które mają pozostawać w pełni zdatne do sterowania rozgrywką.

Abstrahując od estetyki projektu Caviar, można zastanawiać się, czy tak zaprojektowana konsola będzie w pełni funkcjonalna. Prawdopodobnie będzie ona musiała stać w pozycji horyzontalnej, a nie wertykalnej. Osobną kwestią jest, jak kosztowna (i czy możliwa) będzie jej potencjalna naprawaa także czy tak ciężkie pady będą sprawdzać się w rozgrywce. Z drugiej strony, gracze nieraz dowodzili, że styl jest dla nich równie istotny, co sama gra.

To co? Zaczynamy polowanie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top