Kolejne bugi w Call of Duty: Warzone

Gra Call of Duty: Warzone

Przez przypadek gracz odkrył kolejne bugi w Call of Duty: Warzone. Tym razem chodzi o błąd pozwalający na teleportację. 

Z pewnością nie da się ukryć, że gra Call of Duty: Warzone wciąż zmaga się z wieloma problemami technicznymi. Fani tej darmowej strzelanki battle royale bez przerwy odkrywają kolejne błędy. Najnowszym odkryciem podzielił się na internetowym forum gracz o nicku IGUANA_MIKE. Jego przyjaciel natknął się na kolejne bugi w Call of Duty.

Mianowicie odnalazł on błąd pozwalający na teleportację. Jeśli chcemy dokonać tej sztuczki, musimy pójść na małą stację benzynową znajdującą się pośrodku mapy Werdańsk, po czym spróbować przeskoczyć przez zamknięte okno. Gdy to zrobimy, zostaniemy przeteleportowani ok. dwieście metrów od wspomnianej stacji, w pobliże hangarów. Na koniec gra wczyta ponownie tekstury. Całość IGUANA_MIKE zaprezentował na filmiku na forum Reddit.

Warto przypomnieć, że Call of Duty: Warzone zaliczyło swój debiut 10 marca 2020 roku. Jest to darmowa strzelanka oparta na grze Call of Duty: Modern Warfare, której akcja dzieje się w mieście zwanym Werdańsk. Gra oferuje dwa warianty battle royale oraz tryb Plunder, w którym naszym celem jest zdobywanie pieniędzy. Produkcja umożliwia rozgrywkę jedynie w trybie wieloosobowym. W pojedynczej rozrywce może brać udział jednocześnie 150 osób. W Call of Duty: Warzone zagrają posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation4 czy Xbox One. 

Przypominamy, że niedawno pisałyśmy także o nachalnych reklamach Cold War, które twórcy zamieścili w Call of Duty: Modern Warfare

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top