Maneater: Sony zwraca pieniądze za zakup gry

maneater rekin ludojad

Jest to wynik reakcji graczy na zachowanie Sony w sprawie promocji na grę Maneater.

Maneater jest jednym z tytułów dostępnych za darmo w styczniu w ramach abonamentu PlayStation Plus. Chociaż wielu posiadaczy konsoli nowej generacji może być zachwycona udostępnieniem gry, wśród grupy subskrybentów pojawiły się niezadowolone głosy. Gracze, którzy zakupili Maneatera w listopadzie, w ramach dużej zniżki w PS Store, czują się oszukani. Jest to zrozumiałe, ponieważ gra, na którą wydali pieniądze, teraz dostępna jest w ramach abonamentu na PlayStation 5. Sony szybko zauważyło swój błąd i już zwraca pieniądze posiadaczom kont PlayStation Plus, którzy nabyli grę przed 23 listopada 2020 roku.

Maneater to typowy RPG akcji. Głównym bohaterem jest rekin ludojad, który w brutalny sposób przychodzi na świat, tracąc od razu swoją mamę. Na początku zadaniem gracza jest uratowanie rekina przed śmiercią. Następnie, wraz z rozwojem umiejętności wspinamy się po ogniwach łańcucha pokarmowego. Gdy osiągniemy pełnię możliwości, możemy dokonać zemsty na zabójcach naszej rodzicielki. Maneater to gra TPP, która oprócz zabijania, pozwala na eksplorację akwenów oraz skarbów ukrytych na ich dnie.

Maneater zadebiutował na PC i konsole starej generacji 22 maja 2020 roku. Trafił również na konsole nowej generacji w dniu ich premiery. W 2021 roku gra udostępniona zostanie dla posiadaczy Nintendo Switch.

Zapraszamy również do śledzenia naszej strony, ponieważ w najbliższych tygodniach pojawi się recenzja tej gry.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top