Premiera Dead Cells: Fatal Falls coraz bliżej

Dead Cells DLC Fatal Falls, widok na głównego bohatera gry

DLC do gry Dead Cells: Fatal Falls zadebiutuje w nadchodzącym tygodniu.

Wyczekiwana przez fanów premiera DLC do gry Dead Cells: Fatal Falls odbędzie się już 26 stycznia 2021 roku. Francuskie studio Motion Twin zapowiedziało, że najnowszy dodatek zaoferuje szereg nowości, które urozmaicą rozgrywkę. Cena, zgodnie z deklaracją studia, będzie oscylowała wokół  równowartości 4,99$, tym samym niewielkim kosztem możliwe będzie skompletowanie całości. Aktualnie dostępne jest także bezpłatne DLC Rise of the Giant oraz płatne DLC The Bad Seed.

Najnowszy dodatek Fatal Falls studio wyposażyło między innymi w dwa nowe biomy oraz niecodziennego towarzysza, który wspomoże bohatera w kolejnych potyczkach. Nowe lokacje pozwolą odblokować nowe ścieżki przebiegu rozgrywki. Oczywiście, aby nie było zbyt prosto, pojawią się także nowi przeciwnicy, w tym nowy boss.  

Dead Cells zadebiutowało w 2018 roku na PC, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Od 2019 roku można próbować swoich sił w wersji na system mobilny iOS, a od 2020 roku na system Android. Motion Twin dba o dalszy rozwój produkcji, dzięki czemu pojawiają się kolejne uaktualnienia. Pieniądze ze sprzedaży DLC twórcy wykorzystują do dalszego rozwoju gry.

Akcja Dead Cells skupia się wokół ucieczki głównego bohatera z więzienia. Świat, w którym dzieje się historia, został zainfekowany przez tajemniczego wirusa, który sprawia, że umarli powstają po śmierci. Podczas eksploracji zostają odkryte kolejne szczątkowe informacje o mieszkańcach i historii odwiedzanych miejsc. Każdorazowo rozgrywka wygląda inaczej dzięki proceduralnemu generowaniu świata, charakterystycznego dla produkcji typu roguelike.  

Warto dodać Dead Cells do listy życzeń na platformach z grami, ponieważ często pojawiają się promocje, zarówno na wersję podstawową, jak i na DLC. Wybór najlepszych ofert na tanie gry można także śledzić w cotygodniowych pająkach portfelowych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top