The Quest Begins – nowy zwiastun Yakuza: Like a Dragon

 

Misja się zaczyna – zobaczcie nową zapowiedź Yakuza: Like a Dragon 


The Quest Begins to tytuł nowego trailera nadchodzącej części serii Yakuza. Tym razem akcja nie będzie się toczyła w znanym fanom Tokio, a w Yokohamie, natomiast rola głównego protagonisty, która zawsze należała do Kiryu Kazumy, trafi teraz do całkowicie nowej, bardziej wygadanej postaci – Ichibana Kasugi.


Zmieni się też całkowicie styl rozgrywki, która będzie oparta na typowym dla turowych RPG-ów sposobie walki. Będą też dostępne klasy postaci, które wzajemnie się uzupełniają w czteroosobowej drużynie.

Ale zwiastun sugeruje, że to jedyne zmiany. Dalej zobaczymy z jednej strony patetyczną historię, a z drugiej pełne absurdów minigierki i misje poboczne. Na zapowiedzi  możemy też zobaczyć, że znów dostaniemy możliwość śpiewania karaoke (w filmie pojawia się wariacja na temat Baka Mitai), robienia selfie, grania w rzutki, baseball i golfa, zostanie też ponownie udostępniony salon gier Segi. Z nowych aktywności będziemy mogli odpowiadać na pytania w wywiadach, zdawać egzaminy, chodzić do kina, jeździć gokartami czy zbierać złom.


Premiera gry odbędzie się 10 listopada dla konsol Xbox One, Xbox Series X/S oraz PS4, użytkownicy PS5 będą musieli poczekać do 2 marca 2021 roku.


Autorka: Magdalena Marqi Sroka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top