Torchlight II za darmo na Epic Store

Torchlight II

Oto przedostatni darmowy tytuł w wielkim rozdawaniu na Epic Store. Tym razem otrzymujemy Torchlight II za darmo.

Torchlight II to kontynuacja bardzo dobrze przyjętego hack’n’slasha od studia Riot Games. Teraz możemy przez określony czas przypisać Torchlight II za darmo do konta Epic Games. W pierwszej części z wiernym zwierzakiem u boku przemierzaliśmy generowane losowo kopalniane korytarze, pokonując liczne potwory i łupiąc skrzynie, by ostatecznie zmierzyć się ze smokiem zwanym Ordak.

Teraz, po kilku latach spokoju, znowu musimy ruszyć do boju. W podziemiach znanej nam kopalni alchemik – jeden z herosów pierwszej odsłony serii – kradnie moc Ordaka i zostaje nią opętany. Po wyjściu na powierzchnię niszczy tytułowe miasteczko Torchlight i ucieka. Gracz, kierując swoim bohaterem, musi dopaść złoczyńcę i zapobiec zachwianiu równowagi żywiołów.

Druga część serii oferuje tę samą bajkową grafikę, hordy potworów, wiele przedmiotów wypadających z pokonanych wrogów oraz dużą grywalność. Ponadto Torchlight II otrzymał pewne ulepszenia. Po pierwsze, twórcy dodali opcję multiplayer: zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Dodatkowo, gracz tworzy własną postać, zamiast korzystać z gotowych bohaterów. Wśród innych ulepszeń można wymienić cykl dnia i nocy, zmienne warunki atmosferyczne czy większy świat. 

Konkurent Diablo – to określenie bardzo często pojawia się w odniesieniu do gier z serii Torchlight. Jej drugą odsłonę, czyli Torchlight II, możemy przypisać do konta Epic Games za darmo do godziny 17 w Sylwestra, czyli do 31 grudnia. 

Jeżeli lista darmowych gier, która wyciekła okaże się stuprocentowo prawdziwa, to ostatnią darmową grą będzie Jurrasic World Evolution.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top