Ukryta wiadomość w premierowym zwiastunie Cyberpunk 2077

Cyberpunk2077 Welcome to Paradise

Jest informacja o DLC!

Dwa dni przed premierą Cyberpunka 2077 CD Projekt Red zaprezentowało premierowy zwiastun gry. Chociaż sam materiał nie zdradza zbyt wiele nowości, na samym jego końcu znajduje się prawdziwa perełka.

Wiadomość została ukryta w jednym z mignięć ekranu (druga minuta osiem sekund) i na próżno szukać jej w polskiej wersji. Tekst niesie w sobie emocjonalny ładunek twórców, a oto jak brzmi:

Dobiega kres oczekiwania na Cyberpunka 2077. To była niezwykła podróż i na samym początku chcemy podziękować wam, że odbyliście ją razem z nami. Zdajemy sobie sprawę z ogromu oczekiwań nałożonych na grę i już niebawem będziemy mogli zdecydować czy udało nam się dorównać hypeowi.

Dzień premiery to zawsze mieszanka ekscytacji oraz zszarganych nerwów. To będzie pierwsza gra która nie ma w tytule “Wiedźmin”, więc skłamalibyśmy twierdząc, że nie przepełnia nas obawa jaka będzie wasza opinia, gdy po raz pierwszy zatopicie w niej swoje zęby. Tym oto premierowym zwiastunem, dajemy znać, że jesteśmy gotowi wcisnąć guzik i patrzeć jak Cyberpunk 2077 z naszego staje się wasz. Chcieliśmy stworzyć nasz najbardziej wciągający świat i wierzymy, że historie, które przyjdzie wam odkrywać oraz relacje, które będziecie nawiązywać podczas pobytu w Night City zostaną z wami na jakiś czas.

Wspominaliśmy już o przyszłych rozszerzeniach i chociaż nie jesteśmy jeszcze gotowi aby rozmawiać o szczegółach, wiedzcie, że wiele nauczyliśmy się podczas pracy nad Sercami z Kamienia oraz Krwią i Winem. Dodatki które planujemy pozwolą wam jeszcze głębiej zanurzyć się w świat Cyberpunka 2077, oferując solidną, fabularną zawartość pełną trudnych wyborów w uderzających historiach, których szybko nie zapomnicie.

Ale zanim to nastąpi, wystartujemy z darmowymi DLC i to już na początku 2021 roku. Przykładem Wiedźmina 3, oczekujcie darmowych paczek wpadających do Night City z mnóstwem fajnych gadżetów, które wstrzykną jeszcze więcej życia w świat ciemnej przyszłości. Mamy nadzieję, że nie możecie się doczekać!

Chcemy zakończyć tę wiadomość prośbą do was. Kiedy ukończycie rozgrywkę/całą grę, będziemy wam wdzięczni jeśli dacie nam znać kim był wasz V. Nasze fora oraz social media czekają na was. Chcemy wiedzieć jak odebraliście Night City i jakich wyborów dokonywaliście. Stworzyliśmy dla was ogromny świat w którym możecie się zatracić. Opowiedzcie nam waszą historię.

Tłumaczenie z obrazka Maja Usagi


I jak tu się na nich gniewać, za te wszystkie przełożone premiery, za informacje o crunchu, i stany zawałowe wywoływane kolejnymi żółtymi ekranami w mediach społecznościowych? Jutro o tej godzinie będzie już można rozpocząć rozgrywkę. Do zobaczenia w Night City!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top