Werewolf: The Apocalypse – Earthblood: zwiastun premierowy

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood: zwiastun premierowy, główny bohater w postaci ludzkiej, z tyłu postać wilkołaka

W internecie możemy już obejrzeć filmik prezentujący trzy formy, jakie przybiera bohater gry Werewolf: The Apocalypse – Earthblood.

Premiera Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zbliża się wielkimi krokami, a w sieci pojawił się zwiastun premierowy. Z pewnością zwróci on uwagę osób zainteresowanych tematyką wilkołaków. Materiał wideo skupia się na przedstawieniu trzech form, które może przyjąć nasz bohater. Pierwsza z nich – Lupus – jest postacią wilka. Kiedy przyjmiemy postać drugą – Homid – będziemy grać człowiekiem. Natomiast decydując się na wcielenie się w Crinosa, uzyskamy możliwość toczenia krwawych walk jako ogromna hybryda człowieka i wilka.

Gra Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, którą prezentuje zwiastun, jest produkcją RPG akcji. Stanowi część uniwersum Świata Mroku. Jest też adaptacją analogowej gry fabularnej, wydanej w Polsce pod tytułem Wilkołak: Apokalipsa. Za jej opracowanie odpowiada studio Cyanide, znane z takich serii jak Styx czy Blood Bowl.

Akcja gry toczy się w czasach współczesnych, jednak w alternatywnej wersji rzeczywistości. Świat przedstawiony zamieszkują stworzenia znane nam z licznych legend i mitów. Protagonista, wilkołak Cahal, wraca z wygnania. Wraz z członkami swojego stada musi stawić czoła korporacji Edron, naruszającej równowagę w przyrodzie.

Niestety, pojawiają się głosy, że Werewolf: The Apocalypse – Earthblood nie zachwyca oprawą graficzną.  Wydaje się jednak, że wierni fani uniwersum będą w stanie przymknąć na to oko. Produkcja oferuje bowiem ciekawą mechanikę zmiany form i podchodzi z szacunkiem do materiału źródłowego.

Gra studia Cyanide zadebiutuje 4 lutego 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach nowej i poprzedniej generacji. Warto wspomnieć, że jeśli chodzi o wersję na PC, to przez rok będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store.

Zaciekawił Was premierowy zwiastun Werewolf: The Apocalypse – Earthblood? Jeśli lubicie gry w klimatach urban fantasy, koniecznie zainteresujcie się też produkcjami z serii Vampire: The Masquerade. Tytuł ten również należy do uniwersum Świata Mroku. Fani z niecierpliwością czekają na najnowszą część – Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, której premiera niestety wciąż jest opóźniana.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top