Wiedźmin: Pogromca Potworów będzie dalej rozwijany

Wiedźmin Pogromca Potworów rozwijany

Wiedźmin: Pogromca Potworów ma być dalej rozwijany. Twórcy zapowiadają nowe wyzwania i potwory.

Chociaż niektórych może to dziwić, Wiedźmin: Pogromca Potworów będzie dalej rozwijany. O grze mobilnej od Spokko najgłośniej było tuż po jej premierze, kiedy wyszła i dosłownie podbiła szturmem sklep Google Play. Do tej pory mogliśmy brać udział w różnych eventach w grze, jednak nie jest już o niej tak głośno. Mimo tego twórcy zapowiadają, że dalej będą ją rozwijać.

Jakiś czas temu na Twitterze pojawiła się informacja, że już 24 listopada gra otrzyma dużą aktualizację. I nie będą to wyłącznie poprawki błędów. Ci z graczy, którzy dalej walczą na szlaku, mogą liczyć na urozmaicenie zabawy. Co najważniejsze, będą mogli zmierzyć się z nowymi potworami, a także podjąć się nowych wyzwań. 

Mimo tego, że społeczność wydaje się być zadowolona, słychać też głosy sprzeciwu. W dalszym ciągu wiele osób zgłasza liczne błędy, pojawiają się nawet przypadki wyłączania się gry w trakcie zabawy. Co najważniejsze, wielu graczy ma nadzieję, że nowe wyzwania będą bardziej rozbudowane od tych istniejących. Wszystko dlatego, że zadania, które już są w grze są bardzo powtarzalne i po pewnym czasie mogą wydać się wtórne. 

A co Wy myślicie o planach na rozwój gry Spokko? Może dzięki nowym wyzwaniom wrócicie na wiedźmiński szlak? Jeśli jeszcze nie wiecie, czy warto sprawdzić Pogromcę Potworów naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry