Połączenie strzelanki i karcianki, czyli opublikowano zwiastun do FragPunk z przybliżoną datą premiery

Grafika z gry FragPunk

Najnowszy zwiastun do gry FragPunk zdradził, że produkcja zadebiutuje w przyszłym roku. Tytuł ma zapewnić szybką, różnorodną rozgrywkę. 

Na Xbox Games Showcase nie mogło zabraknąć też strzelanek. Opublikowano chociażby zwiastun do gry FragPunk. Ta produkcja to pełne akcji połączenie FPSa i karcianki. Wcielimy się w jedną z 10 różnych postaci i weźmiemy udział w pojedynkach dwóch pięcioosobowych drużyn. 

Każdy mecz będzie trwał około trzech minut, dlatego refleks oraz dobry cel będą na wagę złota. Przed każdą rundą wybierzemy nie tylko bohatera i jego broń, ale i karty, zapewniające różne wzmocnienia. Mogą one zwiększyć wysokość skoku, wskrzesić gracza i jego drużynę czy odwrócić role atakujących i obrońców. Kart ma być aż 70, dlatego każda talia zaoferuje inną, unikalną kombinację. Oczywiście również postacie różnią się od siebie umiejętnościami i mocnymi stronami.  Z kolei ich arsenał będziemy mogli dowolni ulepszać i personalizować. Twórcy zapewniają, że każda runda we FragPunk ma być wyjątkowa. W czasie zabawy zwiedzimy przeróżne lokacje. Styl graficzny tej gry to połączenie realistycznych tekstur z mocnymi kolorami i kreskówkowym stylem. 

Materiał zdradził również przybliżoną datę premiery. Wiemy, że FragPunk ma zadebiutować w przyszłym roku. Z produkcją zapoznają się użytkownicy komputerów osobistych oraz konsol Xbox Series X/S. Wspomniany zwiastun znajdziecie oczywiście poniżej. Dodam jeszcze, że nowy materiał wideo otrzymała również inna strzelanka – szpiegowski thriller Perfect Dark

Scroll to Top