Zwiastun Eternal Threads – gry o manipulowaniu czasem

zwiastun eternal threads, główny bohater w skafandrze

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się Eternal Threads – logiczna produkcja od Cosmonaut Studios, koniecznie obejrzyjcie udostępnione zwiastuny.

Przedstawiciele Cosmonaut Studios opublikowali na swoim kanale na YouTubie interesujące materiały wideo. Wśród nich znajdziecie między innymi zwiastun i gampelay Eternal Threads.

Twórcy przekonują, że ich debiutancka produkcja trafi do “pokolenia Netflixa”. Co to oznacza? Gra ma cechować się mocną, rozbudowaną fabułą, a także zaoferować graczom dużą swobodę działania. Eternal Threads to logiczna produkcja z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Odbiorca wciela się w postać agenta, który ma wyeliminować anomalie czasowe. Przenosi się więc do północnej Anglii, do tygodnia poprzedzającego pewne wydarzenie. Mowa tu o pożarze budynku, w którym zginęło aż sześć osób.

Zwiastun i gameplay Eternal Threads wyraźnie pokazują, że główną mechaniką, na którą położono nacisk, jest manipulacja czasem. Protagonista ma z zadanie zmienić bieg wydarzeń tak, by wszystkie ofiary tragedii przeżyły. Warto zwrócić uwagę na to, że gracz otrzymuje wiele różnych możliwości i tylko od niego zależy, czy wybierze rozwiązania najlepsze czy najłatwiejsze. Gra charakteryzuje się dużą nieliniowością, oferuje więc kilka różnych zakończeń. Bezsprzecznie można to uznać za zaletę, gdyż stwarza to możliwość przechodzenia produkcji po kilka razy i sprawdzania nowych możliwości. Nie istnieje jedna metoda ocalenia danej osoby. Swoje zadanie możemy wykonać na wiele sposobów, jednak musimy pamiętać, że nasze decyzje mają wpływ na to, jak później potoczy się życie ocalałych.

Produkcja Cosmonaut Studios zadebiutuje w trzecim kwartale 2021 roku. Zmierza zarówno na komputery osobiste jak i na konsole – PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli zainteresował Was zwiastun i gameplay Eternal Threads i podoba Wam się idea manipulowania czasem, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję gry Life is Strange. Mimo że jej tematyka może wydawać się odmienna od produkcji, którą wzięłyśmy dzisiaj na tapet, to z pewnością w obu tych grach możemy znaleźć punkty wspólne. Dodatkowo, zarówno jedna jak i druga z nich, najpewniej przypadną do gustu graczom ceniącym nieliniowość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top