Destruction AllStars w 4K i 60 FPS-ach na PlayStation 5

Postaci w Destruction AllStars

Zobaczcie fragment rozgrywki Destruction AllStars w 4K na PlayStation 5.

Najświeższa propozycja na nową generację japońskich konsol trafiła już do sklepów, a w sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki. Produkcja jest dynamiczna i tworzy mecze dla 16 graczy, czyli musi być płynna. Destruction AllStars chodzi w 4K i dodatkowo utrzymuje 60 FPSów, co możecie zobaczyć na udostępnionych poniżej gameplayach. Nagrania wyglądają dość zachęcająco. 

Zaprezentowano też wszystkich grywalnych bohaterów, przy czym każdy ma inny pojazd siejący zniszczenie. Taka różnorodność jest zawsze doceniana przez graczy, a znalezienie swojego ulubieńca wymaga trochę czasu z tytułem. Miejmy nadzieję, że gra będzie dodawała nowe postaci, ale nie wprowadzi modelu mikropłatności za większe zróżnicowanie w wyborze swojego awatara. 

Destruction AllStars to świetnia, barwna propozycja dla graczy lubiących rozbijać się samochodami i w którą można grać w 4K przy 60 FPS-ach. Najnowszy tytuł japońskiego giganta trafił 2 lutego na PlayStation 5 i do abonamentu PS Plus.

Co myślicie o tej produkcji, szczególnie że jej premiera została przełożona, a sam tytuł trafił do abonamentu? Lubicie rozwałki, czy też przemawia do Was taka barwna stylistyka przy, mimo wszystko, tak brutalnej rozgrywce? Zamierzacie ją kupić, a może jesteście użytkownikami PS Plus i dostaliście już tytuł z powodu subskrypcji

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top