Hitman 3 zawiesza serwery w pierwszym dniu od premiery

Hitman 3 zawiesza serwery

Serwery gry nie mogą sobie poradzić z tysiącami graczy próbujących przenieść swoje save’y.

Hitman 3 wystartował wczoraj i tym samym zakończył przygody Agenta 47. Najnowsza odsłona serii w fenomenalny sposób wieńczy całość przygód łysego zabójcy. Na tę grę czekało bardzo wielu graczy. A widać to idealnie po tym, jak Hitman 3 zawiesza serwery już dzień po premierze.

Stało się tak z powodu możliwości przeniesienia swoich save’ów z poprzednich odsłon gry. Wszyscy gracze posiadający Hitmana 1 oraz 2 mogą przenieść swoje zapisy do najnowszej odsłony Hitman 3. Aby to jednak zrobić, trzeba zsynchronizować postępy na dedykowanej stronie internetowej. Wygląda na to, że proces ten nie przebiega zbyt płynnie. Studio IO Interactive potwierdziło jednak, że wszyscy gracze, niezależnie od platformy, na jakiej posiadają swoje poprzednie kopie, są uprawnieni do darmowego przeniesienia save’ów.

Przenieś postępy z gry HITMAN 2 do HITMAN 3! Wszyscy gracze HITMAN 2 mają możliwość jednorazowego przeniesienia postępów i rozpoczęcia gry HITMAN 3 z istniejącym profilem gracza, uzyskanymi dotychczas punktami doświadczenia, postępami w lokalizacjach i odblokowanymi za nie przedmiotami, postępami w realizacji wyzwań i odblokowanymi za nie przedmiotami oraz strojami/przedmiotami odblokowanymi w ramach misji Nieuchwytne cele. Obejmuje to wszelkie postępy z dodatku Spuścizna: zestaw (lub lokalizacji z gry HITMAN 1), pod warunkiem, że poczyniono je podczas gry w HITMAN 2.

Zawieszenie serwerów nie umyka wiedzy IO Interactive. Na Twitterze pojawiła się wiadomość odpowiadająca na skargi graczy powstałe w wyniku tych problemów. Deweloper wyjaśnia, że tysiące otrzymanych zgłoszeń są przetwarzane na bieżąco. A cały czas przychodzą nowe. Wszystkie informacje o błędach umieszczane są więc w kolejce. Deweloper mówi, że pracuje również nad rozwiązaniem problemu wielu osób, które nie otrzymują e-maili na nowe konta lub nie mogą resetować haseł.

Transfer starych zapisów powoduje nadpisanie wszystkich istniejących danych Hitman 3. Dlatego twórcy zalecają, aby wykonać go przed uruchomieniem rozgrywki. Obecnie deweloper nie podaje ram czasowych spodziewanej naprawy. Miejmy nadzieję, że nastąpi to wkrótce. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top