Kobieca bohaterka w GTA VI: do sieci wyciekły nowe informacje

Grand Theft Auto VI kobieta w grze

Sieć obiegły nowe informacje dotyczące hitu Rockstara. W Grand Theft Auto VI ma pojawić się kobieca protagonistka.

O Grand Theft Auto VI mówi się już od jakiegoś czasu. Wiadomo, że ma wyjść. Nikt jednak nie zna daty premiery. Pojawiły się także plotki, że akcja szóstki ma być umiejscowiona w Vice City. Teraz zaś społeczność graczy zaskoczyła informacja, że w GTA VI pojawi się pierwsza kobieca bohaterka.

Rozpoczynając grę, będziemy mogli postawić na postać kobiety albo mężczyzny, więc nie ma mowy o ograniczonym wyborze pod kątem płci. Niektórzy bowiem obawiali się, że kobieca protagonistka będzie jedyną dostępną opcją w Grand Theft Auto VI. Tymczasem Rockstar oddaje decyzję w ręce gracza, co potwierdza podążanie za obecnym ostatnio (i bardzo nam odpowiadającym!) w gamedevie trendem. Podobnie stało się w Cyberpunku 2077 czy Assassin’s Creed: Valhalla, które także zaoferowały użytkownikom możliwość samodzielnego wyboru płci.

Ogłoszenie wywołało jednak burzę wśród fanów serii. Jedni podkreślili, że będą zadowoleni, jeśli tylko kobieca bohaterka w GTA VI będzie logicznie stworzoną postacią z krwi i kości. Drudzy zaś bez wahania ogłosili, że jeśli faktycznie gra zaoferuje im płeć piękną w głównej roli, to ją zbojkotują. Miejmy nadzieję, że to tylko puste słowa, a obecność żeńskiej protagonistki jedynie zwiększy sukces nowej odsłony serii poprzez dotarcie do nowych odbiorców.

Co Wy o tym sądzicie – czy gangsterka w spódnicy da radę podbić serca fanów GTA?

1 thought on “Kobieca bohaterka w GTA VI: do sieci wyciekły nowe informacje”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top