Nowa gra od Naughty Dog? Opublikowano grafiki koncepcyjne

nowa gra od naughty dog, wojowniczka siedząca na głowie smoka

Wiemy, że powstaje nowa gra od Naughty Dog, która zmierza na PlayStation 5. Czy grafiki koncepcyjne mają dać nam do zrozumienia, że doczekamy się produkcji fantasy?

Studio odpowiedzialne za takie hity jak seria Uncharted czy The Last of Us, nie osiada na laurach. Możemy być pewni, że deweloperzy nad czymś pracują, jednak nie ujawnili oni żadnych szczegółów. Do tej pory fani podejrzewali, że nowa produkcja Naughty Dog może być kontynuacją znanych już marek. Okazuje się jednak, że możemy mieć do czynienia z zupełnie nowym tytułem. Hyoung Nam, starszy grafik koncepcyjny studia, opublikował na swoim profilu na ArtStation interesujące grafiki.

Smokobójczyni?
Szamanka?
Zielonooka

Na pierwszej grafice widzimy kobietę z mieczem, siedzącą na głowie smoka, którego najprawdopodobniej zabiła. Inny obrazek przedstawia żeńską postać w szamańskim stroju. Kobieta ma na głowie czaszkę barana, natomiast w ręce dzierży kostur ozdobiony ludzką czaszką. Ostatnia opublikowana grafika przedstawia zielonooką dziewczynę. Wszystkie trzy prace zatytułowane są “Kobiety Północy”.

Hyoung Nam dołączył do obrazków podpis:

Inspire from new game. You know what I’m talking about…

Możemy to przetłumaczyć na:

Inspiracja z nowej gry. Wiesz, o czym mówię…

Wszystko wskazuje więc na to, że nowa gra od Naughty Dog będzie miała coś wspólnego z tymi grafikami. Możemy więc podejrzewać, że produkcja ta będzie osadzona w świecie fantasy. Byłoby to sporą odmianą, gdyż studio zasłynęło z tworzenia gier we współczesnych lub postapokaliptycznych realiach. Musimy jednak pamiętać, że nowy projekt jest w bardzo wczesnej fazie produkcji. Koncepcje twórców mogą się więc zmienić.  Żeby otrzymać więcej informacji od deweloperów, będziemy pewnie musieli poczekać jeszcze przynajmniej rok.

The Last of Us jest przygodową grą akcji z elementami survival horroru. Opowiada o losach Ellie i Joela, którzy muszą zmierzyć się z nową rzeczywistością, w której ludzkość wyniszcza tajemniczy wirus. Natomiast seria Uncharted przedstawia historię Nathana Drake’a, podróżnika i poszukiwacza skarbów.

Czekacie na nową produkcję Naughty Dog? Koniecznie przeczytajcie naszą recenzję The Last of Us II oraz pierwszej części Uncharted.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top