Project M od studia Hound13 ma już pierwszy gameplay

Project M pierwszy gameplay postać studio

Gra, która nawet nie ma jeszcze oficjalnej nazwy ma już w sieci swoje promocyjne materiały. Już możemy obejrzeć pierwszy gameplay produkcji pod roboczą nazwą Project M. 

Produkowanie gier typu soulslike wydaje się ostatnio nową modą. Rosnąca rzesza użytkowników tytułów o takim profilu potwierdza, że rozwijanie swojego studia w tym kierunku ma sens. Podobnie pomyślało Hound13, które postanowiło stworzyć grę o wysokim stopniu trudności. Nie wiemy zbyt wiele o tej produkcji. Jedyne dostępne obecnie informacje zdradzają, że deweloper inspirował się tytułami typu soulslike i swoim poprzednim dziełem – mobilnym RPG akcji Hundred Soul. Mimo tak skąpych danych koreańskie studio Hound13 pokazało pierwszy gameplay produkcji o roboczym tytule Project M

Przede wszystkim Project M będzie obfitował w wiele bardzo widowiskowych walk. Płynną i efektowną rozgrywkę zapewni nam Unreal Engine 5, który to zostanie wykorzystany do produkcji gry. Oczywiście fragment rozgrywki prezentowany przez studio nie pokazuje ostatecznego wyglądu tytułu. Zapewne w przyszłości czeka nas wiele innych materiałów promocyjnych. Niestety najprawdopodobniej przyjdzie nam jeszcze na nie poczekać. 

Dość niedawno pojawił się w sieci fragment rozgrywki chińskiej gry typu soulslike –WUCHANG: Fallen Feathers. Oczywiście Koreańczycy postanowili nie być gorsi i sami zaczęli pracę nad swoją grą w klimatach Dark Souls. Było to możliwe między innymi dzięki olbrzymiej dotacji dla studia Hound13 od firmy Garena w wysokości ok. 18 milionów dolarów. Garena między innymi odpowiada za dystrybucję takich tytułów jak League of Legends, Heroes of Newerth, Free Fire, czy Arena of Valor. 

Pierwszy gameplay Project M jest nieśmiało wciśnięty na stornie YT pomiędzy filmami poprzedniego dzieła studia. Zupełnie jakby nie chcieli, aby ktoś to znalazł. Natomiast na stronie Hound13 nie znajdziemy żadnych informacji na temat nowych gier. Studio prawdopodobnie ma jeszcze jeden tytuł, nad którym pracują – roboczo nazywa się on Project D. Według niepotwierdzonych doniesień będzie to gra MMO, którą deweloper stworzy na podobieństwo Genshin Impact. Z pewnością z takim zapleczem finansowym podobny pomysł ma szansę stać się rzeczywistością. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top