Zapowiedź The Sims 4: Zjawiska paranormalne

The sims 4 paranormale aktywności duchy pakiet rozrywki

Electronic Arts ogłosiło nowy pakiet rozrywki do najpopularniejszej serii symulatorów życia. The Sims 4: Zjawiska paranormalne nadchodzi!

Kilka miesięcy temu Origin przypadkowo umożliwił nabycie tajemniczego pakietu nr 18 do gry The Sims 4. Niektórzy zdecydowali się na zakup w ciemno, dzięki czemu w momencie, gdy właściciele platformy zorientowali się, że popełnili wpadkę, kilku fanów serii miało już nowy pakiet rozrywki w bibliotekach. W ciągu ostatniej doby podzielili się informacją, że Electronic Arts uzupełniło opis tajemniczego zestawu. Wiadomo też, kiedy też ujrzy on światło dzienne. Oficjalną zapowiedź The Sims 4: Zjawiska paranormalne opublikowano dziś o godzinie 17 na głównych kanałach gry dedykowanych różnym krajom. U nas trailer udostępniło Sims Polska.

Paranormal Activity dotarło do Simsów!

Według informacji udostępnionych przez szczęśliwych posiadaczy nowego pakietu rozgrywki ma on oferować możliwość spotkań z istotami nie z tego świata. Głównym obiektem zainteresowania Simów będą duchy i różne aktywności z nimi związane jak seanse spirytystyczne, rytuały czy nawet nowa ścieżka kariery. 

Premiera The Sims 4: Zjawiska paranormalne już 26 stycznia 2021 roku!

Co znajdziemy w nowym pakiecie rozgrywki?

Przetłumaczyłyśmy opis pakietu, byście jak najszybciej dowiedzieli się, co może Wam dziś przedstawić zapowiedź The Sims 4: Zjawiska paranormalne!

Zapal świece i przeprowadź rytuały, które pozwolą Ci porozumieć się z Twoimi nowymi przezroczystymi współlokatorami w pakiecie The Sims 4: Zjawiska paranormalne. Upiorni goście robią psikusy i sieją zamęt w nawiedzonych domostwach. Jednak Simowie mogą odprawić seans, zaprzyjaźnić się z duchem Guidrym, zostać śledczym ds. paranormalnych i przywrócić porządek.

Poznaj współlokatorów duchy – Twój nowy dom może być już przez kogoś zamieszkany, szczególnie jeśli to jedna z nawiedzonych posesji! Spróbuj porozumieć się z psotnymi widmami, by móc w spokoju odpocząć, lub pozwól im broić i straszyć przez całe dnie i noce.

Oczyść swój dom – jeśli chcesz, by Twoi nowi współlokatorzy się wynieśli, duch Guidry chętnie Ci pomoże. Usuń przeklęte przedmioty, przeprowadź seans spirytystyczny, rozmawiaj ze zmarłymi i otrzymuj prezenty od upiorów. Możesz nawet przyzwać Bonehildę, szkieletową służącą.

Uspokój duchy – rozwiń do maksimum umiejętność medium i zaimponuj Guidry’emu, by uzyskać licencję śledczego ds. paranormalnych. Gdy będziesz gotowy, podejmij się kilku zleceń, by pozbyć się nieproszonych gości i pomóc innym Simom. Tylko od Twojego Sima będzie zależało, czy i kiedy uda się ukrócić tę upiorną aktywność.

 

Zamierzacie kupić ten pakiet? Czy brakowało Wam interakcji z duchami w Simsach? Dajcie znać w komentarzach! Tymczasem zachęcamy do lektury recenzji The Sims 4: Wyprawa na Batuu

1 thought on “Zapowiedź The Sims 4: Zjawiska paranormalne”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top