Tanie gry, czyli pająki portfelowe: Witch It, Noita, Crying Suns

Promocje na gry

Święta, święta i po świętach, ale tanie gry wciąż można znaleźć! 

Czas na kolejne zestawienie Pająków Portfelowych, w których przedstawiamy Wam  tanie gry warte uwagi w danym tygodniu. Oto kilka najciekawszych okazji i promocji z różnych sklepów dla użytkowników Pc. 

Epic Games Store 

Crying Suns za darmo

W wyniku upadku intergalaktycznego imperium ludzkość jest na skraju wyginięcia. Twoim zadaniem jest eksploracja kosmosu, toczenie batalii i znalezienie sposobu na ocalenie cywilizacji.

Oferta ważna do 14 stycznia 2021 roku

Steam 

Ken Follett’s The Pillars of the Earth 21,59 zł z 107,99 zł. 80% zniżki

Adaptacja książki “Filary ziemi” napisanej przez Kena Folletta. Poznajemy historię trzech bohaterów: mnicha Phillipa, ukrywającego się w lesie chłopca Jacka i zhańbionej Alieny. Akcja toczy się w czasach wielkiego niepokoju i walki o władzę, dlatego w wiosce Kingsbridge rozpoczęto budowę gotyckiej katedry. W rezultacie ma ona zapewnić spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom.

Oferta ważna do 20 stycznia 2021 roku.

Witch It 34,99 zł z 69,99 zł. 50% zniżki.

To multiplayerowa gra w chowanego, w której przyjmujesz jedną z dwóch ról. Możesz zostać czarownicą, która zmienia się w różne przedmioty dostępne na mapie, aby nie zostać złapaną. Drugą możliwością jest funkcja łowcy, którego zadanie polega na rzucaniu ziemniakami w podejrzane obiekty i tym samym znalezienie chowających się wiedźm w określonym czasie.

Oferta ważna do 19 stycznia 2021 roku.

Seen 1,79 zł z 7,16 zł. 75% zniżki.

To prosta gra platformowa we wczesnym dostępie, która wbrew pozorom jest bardzo poruszająca. Kierujesz smutnym chłopcem i próbujesz mu pomóc w wydostaniu się z mrocznego depresyjnego świata. 

Oferta ważna do 19 stycznia 2021 roku.

GOG 

Noita 53,99 zł z 79,99 zł. 25% zniżki.

Wciel się w maga i zdobywaj umiejętności, które umożliwią Ci niszczenie pikseli. Gra nastawiona jest na eksplorację i destrukcję. Wraz z rozwojem dostajesz coraz przydatniejsze czary, pozwalające na manipulację światem i dostanie się w poprzednio niemożliwe do zdobycia miejsca. Całości dopełnia naprawdę dobra oprawa muzyczna. 

Visage 99,99 zł z 124,99 zł. 20% zniżki.

To gra powolnie budująca napięcie w graczu. Poruszasz się po domu z przerażającą przeszłością. Całe rodziny wpadały tu w szał i mordowały swoich bliskich. Badasz więc tę zagadkę i sam już nie wiesz, czy to z domem jest coś coś nie tak, czy to Ty zaczynasz tracić zmysły. 

Hellblade: Senua’s Sacrifice 26,99 zł z 107,99 zł. 75% zniżki.

Stań się celtycką wojowniczką, która za ukochanym wchodzi do piekła. Przemierzaj zaświaty i wywalcz odkupienie dla Was obojga w tym inspirowanym nordycką mitologią świecie, aby odzyskać miłość swojego życia. 

Które oferty na tanie gry zainteresowały Was najbardziej?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top